Seuravaatteet tilattavissa rehevo.fi

Kymijoen Ratsastajien seuravaatteet ovat jatkossa tilattavissa Rehevon verkkokaupasta! Tilaamiselle ei ole määräaikaa, vaan kauppa on jatkuvasti auki ja tuotteet lähetetään suoraan tilaajalle. Ei enää kimppatilauksia ja tavaroiden noutoa ja toimitusta, vaan homma sujuvoituu kaikille osapuolille. Tutustu valikoimaan ja Rehevon tilausohjeisiin 😊

Valikoimissa on tällä hetkellä t- ja pikeepaita, college, huppari, softshell ja kevyttoppis, mutta myös muita tuotteita voidaan lisätä seuran kauppaan, eli kysy jos jokin tuote on mielessä! Rehevon koko valikoiman löytää heidän sivuiltaan, mutta KJR:n logopainetut/brodeeratut tuotteet löytyvät vain ylläolevan linkin kautta, eli ole tarkkana kun tilaat. Seuran kaupassa tuotetiedoissa löytyy kohta Seuran logo: Kymijoen Ratsastajat ry kokovalintojen yms. alla.