Ehdota palkittavia seuralaisia

Seuran syyskokouksessa perinteiseen tapaan palkitaan vuoden aikana ansioituneita jäseniä, ja koska tänä vuonna juhlistetaan seuran 15-vuotista taivalta, halutaan myös palkittavien osalta kurkistaa hieman kauemmas KJR:n historiaan. Tuleeko sinulle mieleen henkilö, joka ansaitsisi tunnustuksen KJR:n (vuosina 2000-2005 Ratsastusseura Hirnakoiden) eteen tehdystä työstä? Meriittejä voi olla kertynyt esimerkiksi eri hevosurheilulajien parista, ja erityisesti kiinnostavat ahkerat talkoolaiset, toimihenkilöt ja johtokuntalaiset, jotka ovat olleet mukana seuran toiminnassa. Ehdotuksia hyvine perusteluineen voi lähettää sähköpostitse Krista Heikkilälle, webmaster@kymijoenratsastajat.net 26.10. mennessä, minkä jälkeen johtokunta päättää palkitsemisista.

KJR_Logon copy