Maneesimaksujen sponsorointi

Seura sponsoroi kaikkien jäsentensä maneesimaksun Kuukson ja 1.7. alkaen myös Rabbelugnin maneesissa järjestettävissä valmennuksissa.

Rabbelugnin valmennukset näkyvät ensisijaisesti Facebookissa seuran sivuilla sekä Rabbelugn Ranch-ryhmässä, jonne voi halutessaan liittyä. Tarjolla on paljon hyviä valmentajia, niin koulu- kuin estepuolelle. Valmennusilmoituksen yhteydessä näkyy, kenelle tulee ilmoittautua ja häneltä saa myös tarkempia tietoja. (Valmennuksista lisätään tietoa myös tänne seuran kotisivuille kunhan tieto ajoissa saavuttaa päivittäjän..) Maneesissa on KJR:n jäsenten maneesinkäyttövihko, jonne jokainen valmennuksessa käyvä laittaa nimensä ja päivämääränsä, milloin on käynyt valmennuksessa. Rahaliikenne hoidetaan suoraan seuran kautta.

Nyt kaikki innolla valmentautumaan! :)