09.04.16 Lähtölista

LÄHTÖLISTA lauantai 9. huhtikuuta 2016 Rabbelugn

radan kävely luokka 1 klo 9.25

lk 1a ja 1b verkka 9.40-10

luokat 1a ja b klo 10 alkaen

Luokka 1A Ristikkoluokka 30-40cm A.0.0, avoin avustajan kanssa

1 lähtöä, ei sijoituksia.

1 Laila Tiainen Kotalan Glimrende Rosa 62F(14) Kymenlaakso Riding Club ry

Luokka 1B Ristikkoluokka 30-40cm, A.0.0, avoin kaikille

Pj. tuomari: Sari Laiho

6 lähtöä, ei sijoituksia.

1 Ida-Sofia Henriksson Gwendraeth Ian (9) Lahden Ratsastajat ry 10:03

2 Henna Kujala Emmy (6) Kymijoen Ratsastajat ry

3 Ida Wirzenius Jolat (13) Hepolan Ratsastajat ry

4 Emmi Hairo Kuukson Josefina (15) Kymijoen Ratsastajat ry

5 Elina Malin The Rebel Shirl (22) Kouvolan Ratsastajat ry

6 Jaana Arola Adrenalin Haim (2) Kymijoen Ratsastajat ry

palkintojen jako rad. Rak

radan kävely

luokka 2 verkka n.10.35-10.50

Luokka 2 Estekorkeus 50-60cm 367.1, avoin kaikille

Pj. tuomari: Sari Laiho

14 lähtöä, 4 Sijoittuu.

Luokka alkaa n. Klo 10.50

1 Hippu Tervo Arvilan Butterscotch (24) Kymenlaakso Riding Club ry

2 Ella Ukkola Ysselvliedt’s Shane (23) Kymijoen Ratsastajat ry

3 Ida-Sofia Henriksson Gwendraeth Ian (9) Lahden Ratsastajat ry

4 Minna Wiik Miss Gaita (19) Kymijoen Ratsastajat ry

5 Emma Huomo Kuukson Josefina (15) Ypäjän Ratsastajat ry

6 Julia Haikonen Ilon Pilke (10) Kymenlaakso Riding Club ry

7 Silvia Ikonen Blue Thunder van’t Herend (4) Kymijoen Ratsastajat ry

VERKKA 15 MINUUTTIA (n.klo 11.05-11.20)

8 Emma Vainikka So-So (21) Hubertusseura ry

9 Jaana Arola Adrenalin Haim (2) Kymijoen Ratsastajat ry

10 Anniina Nokkanen Jalmar (11) Valkealan Ratsastajat ry

11 Camilla Kirvesniemi Santa Chanel (20) Kouvolan Ratsastajat ry

12 Jenni Kiri La Luna III 2092 (16) Kotkan Kilparatsastajat ry

13 Pinja Rämä Denise (5) Valkealan Ratsastajat ry

14 Ida Wirzenius Jolat (13) Hepolan Ratsastajat ry

palkintojen jako rad. rak

radan kävely

luokka 3 verkka n.11.55-12.10

Luokka 3 Estekorkeus 70cm 367.1, avoin kaikille

11 lähtöä, 3 Sijoittuu.

Luokka alkaa n.12.10

1 Outi Strömberg Michelangelo (18) Kotkan Kilparatsastajat ry

2 Ella Ukkola Ysselvliedt’s Shane (23) Kymijoen Ratsastajat ry

3 Emma Vainikka So-So (21) Hubertusseura ry

4 Minna Wiik Miss Gaita (19) Kymijoen Ratsastajat ry

5 Julia Haikonen Ilon Pilke (10) Kymenlaakso Riding Club ry

VERKKA 15 MINUUTTIA (n.12.20-12.35)

6 Jenni Kiri La Luna III 2092 (16) Kotkan Kilparatsastajat ry

7 Elina Malin Bles (3) Kouvolan Ratsastajat ry

8 Laura Tapola Ferdinand Vahva (7) Kymenlaakso Riding Club ry

9 Juulia Heikkeri Abany N (1) Hubertusseura ry

10 Pinja Rämä Denise (5) Valkealan Ratsastajat ry

11 Anniina Nokkanen Jalmar (11) Valkealan Ratsastajat ry

palkintojen jako,rad. rak

radan kävely

luokka 4verkka n.13.00-13.15

Luokka 4 Estekorkeus 80-90cm 367.1, avoin kaikille

7 lähtöä, 2 Sijoittuu.

Luokka alkaa n.13.15

1 Juulia Heikkeri Abany N (1) Hubertusseura ry

2 Elina Malin Bles (3) Kouvolan Ratsastajat ry

3 Anniina Poikela Kotalan Glimrende Rosa 62 (14) Kymenlaakso Riding Club y

4 Henna Mayer Marie Antoinette (17) Kotkan Ratsastajat ry

5 Laura Tapola Ferdinand Vahva (7) Kymenlaakso Riding Club y

6 Outi Strömberg Michelangelo (18) Kotkan Kilparatsastajat ry

7 Tiina Raita Joihurin Tähti (12) Hepolan Ratsastajat ry

palkintojen jako n.13.30